דף הבית » 100 המובילים » כמה זמן נמשך גלולת ויאגרה?

כמה זמן נמשך גלולת ויאגרה?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן נמשך גלולת ויאגרה?

מהי ויאגרה?

ויאגרה היא תרופה פופולרית המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה (ED). זוהי תרופה מרשם הנלקחת דרך הפה ועוזרת לגברים להשיג ולשמור על זקפה. ויאגרה היא שם המותג של התרופה sildenafil citrate, והיא אחת מתרופות ה-ED הפופולריות ביותר בשוק.

כמה זמן נמשך גלולת ויאגרה?

ההשפעות של ויאגרה יכולות להימשך עד ארבע שעות. עם זאת, ההשפעות עשויות להשתנות בהתאם לאדם ולמינון הנלקח. בדרך כלל, ההשפעות של ויאגרה יתחילו להתפוגג לאחר שעתיים עד שלוש שעות.

איך ויאגרה עובדת?

ויאגרה פועלת על ידי הגברת זרימת הדם לפין. זה עושה זאת על ידי חסימת אנזים הנקרא פוספודיאסטראז-5 (PDE-5). אנזים זה אחראי לפירוק חומר הנקרא גואנוזין מונופוספט מחזורי (cGMP). cGMP אחראי על הרפיית השרירים בפין, מה שמאפשר זרימת דם מוגברת.

כיצד להפיק את המרב מוויאגרה

כדי להפיק את המרב מהוויאגרה, חשוב ליטול אותה לפי הוראות הרופא. כמו כן, חשוב ליטול אותו על בטן ריקה, שכן מזון יכול להשפיע על ספיגת התרופה. בנוסף, חשוב להימנע משתיית אלכוהול בזמן נטילת ויאגרה, מכיוון שהיא יכולה להפחית את יעילות התרופה.

דעה אישית

אני אישית מצאתי שוויאגרה היא טיפול יעיל ל-ED. זה אפשר לי לשמור על זקפה עד ארבע שעות, וגיליתי שזה עובד הכי טוב כשלוקחים אותו על בטן ריקה. אני ממליץ על ויאגרה לכל מי שמחפש טיפול יעיל ל-ED.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן