דף הבית » מגמות » באיזו תדירות כדאי להתאמן?

באיזו תדירות כדאי להתאמן?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

באיזו תדירות כדאי להתאמן?

באיזו תדירות כדאי להתאמן?

כשזה מגיע לאימונים, אין תשובה חד משמעית. התדירות והעצימות של האימונים שלך יהיו תלויים ביעדים שלך, ברמת הכושר הנוכחית שלך ובאורח החיים שלך. עם זאת, יש כמה הנחיות כלליות שיכולות לעזור לך לקבוע באיזו תדירות עליך להתאמן.

הנחיות תדירות

המכללה האמריקאית לרפואת ספורט ממליץ למבוגרים לעסוק בפעילות אירובית בעצימות בינונית לפחות 150 דקות בשבוע, או בפעילות אירובית בעצימות נמרצת לפחות 75 דקות בשבוע. ניתן לחלק את זה ל-30 דקות של פעילות חמישה ימים בשבוע, או 20 דקות של פעילות שלושה ימים בשבוע. לאימון כוח, המכללה האמריקאית לרפואת ספורט ממליץ למבוגרים לבצע 8-10 תרגילים המכוונים לכל קבוצות השרירים העיקריות לפחות יומיים בשבוע. כל תרגיל צריך להיעשות במשך 8-12 חזרות.

טיפים להפקת המרב מההדרכה שלך

כשזה מגיע לאימון, חשוב להפיק את המרב מהזמן שלך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב מהאימונים שלך:

  • הציבו יעדים ריאליים. חשוב להגדיר יעדים ניתנים להשגה ושאפשר לעבוד לקראתם. זה יעזור לך לשמור על מוטיבציה ועל המסלול.
  • ערבב את האימונים שלך. לעשות את אותו אימון כל יום יכול להיות משעמם ועלול להוביל לשחיקה. נסה לערבב את האימונים שלך על ידי ביצוע תרגילים ופעילויות שונות.
  • הקשיבי לגוף שלך. אם אתה מרגיש עייף או כואב, קח הפסקה. חשוב להקשיב לגוף שלך ולתת לו את המנוחה שהוא צריך.
  • הישארו לחות. הקפידו לשתות הרבה מים לפני, במהלך ואחרי האימון.
  • לישון מספיק. שינה מספקת חיונית להתאוששות ולביצועים. שאפו 7-9 שעות שינה בלילה.

דעה אישית

בכל הנוגע לאימון, חשוב למצוא איזון שמתאים לך. הגוף של כל אחד שונה ומגיב אחרת לסוגי פעילות גופנית שונים. חשוב להקשיב לגוף ולמצוא לוח אימונים שמתאים לך.

שאלות ותשובות

ש: מהי כמות הפעילות הגופנית המומלצת בשבוע?
ת: הקולג' האמריקאי לרפואת ספורט ממליץ למבוגרים לעסוק בפעילות אירובית בעצימות בינונית לפחות 150 דקות בשבוע, או בפעילות אירובית בעצימות נמרצת במשך 75 דקות לפחות בשבוע. עבור אימוני כוח, המכללה האמריקאית לרפואת ספורט ממליצה למבוגרים לבצע 8-10 תרגילים המכוונים לכל קבוצות השרירים העיקריות לפחות יומיים בשבוע. ש: מהם כמה טיפים להפקת המרב מהאימונים שלי?
ת: כמה טיפים להפקת המרב מהאימונים שלך כוללים הגדרת יעדים ריאליים, ערבוב האימונים שלך, הקשבה לגוף שלך, שמירה על לחות ושינה מספקת. ש: היכן אוכל למצוא מידע נוסף על אימון?
ת: תוכל למצוא מידע נוסף על הדרכה בוויקיפדיה .

סיכום

כשזה מגיע לאימונים, אין תשובה חד משמעית. התדירות והעצימות של האימונים שלך יהיו תלויים ביעדים שלך, ברמת הכושר הנוכחית שלך ובאורח החיים שלך. עם זאת, המכללה האמריקאית לרפואת ספורט ממליץ למבוגרים לעסוק בפעילות אירובית בעצימות בינונית לפחות 150 דקות בשבוע, או בפעילות אירובית בעצימות נמרצת לפחות 75 דקות בשבוע. עבור אימוני כוח, המכללה האמריקאית לרפואת ספורט ממליצה למבוגרים לבצע 8-10 תרגילים המכוונים לכל קבוצות השרירים העיקריות לפחות יומיים בשבוע. חשוב למצוא איזון שמתאים לך ולהקשיב לגוף שלך. הקפד לשתות הרבה מים לפני, במהלך ואחרי האימונים שלך, והקפיד על 7-9 שעות שינה בלילה. למידע נוסף, אתה יכול לבקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן