דף הבית » כללי » כל מה שאתה צריך לדעת לכל הבנים: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

כל מה שאתה צריך לדעת לכל הבנים: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כל מה שאתה צריך לדעת לכל הבנים: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

למה לצפות מכל הבנים: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

הסרט של נטפליקס To All the Boys: PS I Still Love You היה להיט ענק כשהוא יצא לאקרנים ב-2020. סרט ההמשך ללהיט To All the Boys I've Loved Before מ-2018, הסרט עוקב אחר לארה ג'ין קובי ופיטר קווינסקי בזמן שהם מנווטים מערכת היחסים שלהם בעקבות וידוי האהבה של לארה ג'ין. כעת, המעריצים ממתינים בקוצר רוח ליציאת העונה השנייה של הסרט, שאמורה לצאת לאקרנים ב-2021.

העלילה של To All the Boys: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

העונה השנייה של To All the Boys: PS I Still Love You תתחיל היכן שהעונה הראשונה הפסיקה, עם לארה ג'ין ופיטר במערכת יחסים מחויבת. עם זאת, הדברים לא יהיו קלים עבור בני הזוג, שכן הם יתמודדו עם מספר מכשולים במערכת היחסים שלהם. אחד המכשולים הגדולים ביותר איתם יתמודד בני הזוג הוא חזרתו של ג'ון אמברוז מקלארן, אחד ממקבלי מכתבי האהבה של לארה ג'ין. את ג'ון אמברוז יגלם ג'ורדן פישר, והוא יהווה מקור עיקרי למתח בין לארה ג'ין ופיטר. בנוסף לג'ון אמברוז, לארה ג'ין ופיטר יצטרכו להתמודד גם עם חזרתה של חברתו לשעבר של פיטר, ג'נרל ג'נרל תגלם על ידי אמיליה ברנק, והיא תהווה מקור מרכזי לדרמה עבור בני הזוג.

השחקנים של To All the Boys: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

צוות השחקנים של To All the Boys: PS I Still Love You עונה 2 יכלול כמה פרצופים מוכרים, כמו גם כמה תוספות חדשות. לאנה קונדור תחזור בתור לארה ז'אן קובי, בעוד נואה סנטינאו יחזור על תפקידו בתור פיטר קווינסקי. בנוסף לקונדור וסנטינאו, צוות השחקנים יכלול גם את ג'ורדן פישר בתור ג'ון אמברוז מקלארן, אמיליה בראנק בתור ג'נרל, רוס באטלר בתור טרבור פייק, מדלן ארתור בתור כריסטין, והולנד טיילור בתור סטורמי.

מתי תצא To All the Boys: PS I Still Love You עונה 2?

בזמן הכתיבה, אין תאריך יציאה רשמי של To All the Boys: PS I Still Love You עונה 2. עם זאת, הוא צפוי לצאת מתישהו ב-2021.

מה אנחנו יכולים לצפות מכל הבנים: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

מעריצים של To All the Boys: נ.ב. אני עדיין אוהב אתה יכול לצפות להרבה דרמה, רומנטיקה וכאב לב בעונה השנייה של הסרט. עם שובם של ג'ון אמברוז וג'נרל, מערכת היחסים של לארה ג'ין ופיטר תיבחן בדרכים שמעולם לא ציפו להם. בנוסף לדרמה, המעריצים יכולים לצפות לראות יותר ממשפחתה וחבריה של לארה ג'ין, כמו גם כמה דמויות חדשות. זו בטוח תהיה עונה מרגשת, והמעריצים מחכים בקוצר רוח לשחרורה.

למה אנחנו יכולים לצפות ב-To All the Boys: נ.ב. אני עדיין אוהב אותך עונה 2

מעריצים של To All the Boys: נ.ב. אני עדיין אוהב אתה יכול לצפות ל:

  • דרמה נוספת בין לארה ג'ין לפיטר
  • שובם של ג'ון אמברוז וגנרל
  • עוד מהמשפחה והחברים של לארה ג'ין
  • דמויות חדשות
  • רומנטיקה וכאב לב

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן