דף הבית » הכי חם עוצר נשימה » כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

קנאביס הוא סם פנאי פופולרי שנמצא בשימוש במשך מאות שנים. למרות שהוא לרוב מעשן, ניתן לבלוע אותו בצורות שונות כגון מאכלים, תמיסות ושמנים. אבל כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

התשובה לשאלה זו תלויה בכמה גורמים, כגון סוג הקנאביס, אופן האחסון שלו וכיצד צורכים אותו. במאמר זה, נדון בכמה זמן קנאביס יכול להחזיק מעמד וכיצד לאחסן אותו כראוי כדי להבטיח שהוא יישאר טרי זמן רב ככל האפשר.

סוגי קנאביס

סוג הקנאביס שיש לך ישפיע על משך הזמן שהוא נמשך. ניתן לחלק את הקנאביס לשתי קטגוריות עיקריות: פרחים מיובשים ותרכיזים. פרח מיובש הוא הצורה הנפוצה ביותר של קנאביס והוא מעושן בדרך כלל. תרכיזים הם צורות חזקות יותר של קנאביס המופקות מהצמח וניתן לצרוך אותן בדרכים שונות, כגון אידוי או טפטוף.

פרח מיובש

פרח מיובש נמשך בדרך כלל עד שישה חודשים אם הוא מאוחסן כראוי. כדי להבטיח שהקנאביס שלכם יישאר טרי זמן רב ככל האפשר, יש לאחסן אותו בכלי אטום במקום קריר וחשוך. כמו כן, חשוב להרחיק את המיכל מאור שמש ישיר, שכן הדבר עלול לגרום לקנאביס להתפרק מהר יותר.

מתרכז

תרכיזים מחזיקים בדרך כלל עד שנה אם מאוחסנים כראוי. כדי להבטיח שהתרכיזים שלך יישארו טריים זמן רב ככל האפשר, יש לאחסן אותם בכלי אטום במקום קריר וחשוך. כמו כן, חשוב להרחיק את המיכל מאור שמש ישיר, שכן הדבר עלול לגרום להתפרקות התרכיזים מהר יותר.

כיצד לאחסן קנאביס

אחסון נכון הוא המפתח כדי להבטיח שהקנאביס שלך יישאר טרי זמן רב ככל האפשר. להלן מספר טיפים לאחסון קנאביס:

  • אחסן קנאביס בכלי אטום במקום קריר וחשוך.
  • הרחק את המיכל מאור שמש ישיר.
  • הרחק קנאביס ממקורות חום, כגון רדיאטורים או תנורים.
  • הימנעו מאחסנת קנאביס במקרר, שכן הדבר עלול לגרום לו להתייבש מדי.
  • הימנעו מאחסנת קנאביס במקפיא, מכיוון שהדבר עלול לגרום לו להיות לח מדי.

אחסון תרכיזים

יש לאחסן תרכיזים בכלי אטום במקום קריר וחשוך. כמו כן, חשוב להרחיק את המיכל מאור שמש ישיר, שכן הדבר עלול לגרום להתפרקות התרכיזים מהר יותר. בנוסף, יש לאחסן את התרכיזים במקום קריר ויבש, מכיוון שלחות עלולה לגרום לתרכיזים להתפרק מהר יותר.

סיכום

קנאביס יכול להחזיק מעמד עד שישה חודשים אם הוא מאוחסן כראוי. תרכיזים יכולים להחזיק מעמד עד שנה אם מאוחסנים כראוי. אחסון נכון הוא המפתח כדי להבטיח שהקנאביס שלך יישאר טרי זמן רב ככל האפשר. יש לאחסן קנאביס בכלי אטום במקום קריר וחשוך, הרחק מאור שמש ישיר ומקורות חום. כמו כן יש לאחסן תרכיזים בכלי אטום במקום קריר ויבש.

על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול להבטיח שהקנאביס שלך יישאר טרי זמן רב ככל האפשר.

עכשיו כשאתה יודע כמה זמן קנאביס יכול להחזיק מעמד, אתה יכול ליהנות ממנו לאורך זמן ולהפיק את המרב מחוויית הקנאביס שלך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן