דף הבית » הכי חם עוצר נשימה » כמה זמן לבשל המבורגר בתנור?

כמה זמן לבשל המבורגר בתנור?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן לבשל המבורגר בתנור?

בישול המבורגר בתנור הוא דרך מצוינת לקבל קציצה עסיסית וטעימה מבלי להדליק את הגריל. אבל כמה זמן צריך לבשל המבורגר בתנור? התשובה תלויה בגודל ובעובי הקציצה, כמו גם בעשייה הרצויה.

זמני בישול של קציצות המבורגר

זמן הבישול של קציצות המבורגר בתנור ישתנה בהתאם לגודל ולעובי הקציצה. בדרך כלל, כדאי לבשל קציצת המבורגר כ-10 דקות לכל אינץ' עובי. לדוגמה, קציצה בעובי 1/2 אינץ' צריכה להתבשל כ-5 דקות לכל צד, בעוד שקציצה בעובי 1 אינץ' צריכה להתבשל כ-10 דקות לכל צד.

חשוב לציין שגם זמן הבישול של קציצת המבורגר בתנור ישתנה בהתאם למידת העשייה הרצויה. לקציצה מדיום-רייר כדאי לבשל את הקציצה כ-8 דקות לכל צד. לקציצה בינונית מבשלים כ-10 דקות לכל צד. לקציצה עשויה היטב מבשלים כ-12 דקות לכל צד.

טיפים לבישול המבורגרים בתנור

כשמבשלים המבורגרים בתנור, יש לזכור כמה טיפים כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. ראשית, מחממים את התנור ל-375 מעלות צלזיוס לפני בישול הקציצות. זה יעזור להבטיח שהקציצות מתבשלות בצורה אחידה ולא יתייבשו.

שנית, השתמשו בנייר אפייה או תבנית אפייה לבישול הקציצות. זה יעזור למנוע מהקציצות להידבק לתבנית וגם יעזור לשמור על ניקיון התנור. אם אתה משתמש בנייר אפייה, רפד אותו בנייר אפייה או נייר אלומיניום לניקוי קל.

לבסוף, השתמשו במדחום לקריאה מיידית כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של הקציצות. הטמפרטורה הפנימית של קציצה בינונית-רייר צריכה להיות בערך 145°F, בעוד שקציצה בינונית צריכה להיות בערך 160°F וקציצה עשויה היטב צריכה להיות בערך 170°F.

השוואה מהירה

גמור זמן בישול (לצד)
נא למחצה 8 דקות
בינוני 10 דקות
כל הכבוד 12 דקות

בישול המבורגרים בתנור הוא דרך מצוינת לקבל קציצה עסיסית וטעימה מבלי להדליק את הגריל. זמן הבישול של קציצת המבורגר בתנור ישתנה בהתאם לגודל ולסמיכות של הקציצה, כמו גם לעשייה הרצויה. בדרך כלל, כדאי לבשל קציצת המבורגר כ-10 דקות לכל אינץ' עובי. לתוצאות הטובות ביותר, חממו את התנור ל-375 מעלות צלזיוס, השתמשו בנייר אפייה או תבנית אפייה והשתמשו במדחום לקריאה מיידית כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של הקציצות.

לטיפים וטריקים נוספים על בישול המבורגרים בתנור, בדוק את הסרטון הזה .

סיכום

בישול המבורגר בתנור הוא דרך מצוינת לקבל קציצה עסיסית וטעימה מבלי להדליק את הגריל. זמן הבישול של קציצת המבורגר בתנור ישתנה בהתאם לגודל ולסמיכות של הקציצה, כמו גם לעשייה הרצויה. חממו את התנור ל-375 מעלות צלזיוס, השתמשו בנייר אפייה או תבנית אפייה והשתמשו במדחום לקריאה מיידית כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של הקציצות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן