דף הבית » הכי חם עוצר נשימה » באיזו תדירות אתה צריך לתת נובימול לתינוק שלך?

באיזו תדירות אתה צריך לתת נובימול לתינוק שלך?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

באיזו תדירות אתה צריך לתת נובימול לתינוק שלך?

מה זה נובימול?

נובימול היא תרופה המשמשת לטיפול במגוון מצבים אצל תינוקות וילדים. זהו שילוב של שתי תרופות, איבופרופן ואקמול, והוא זמין בצורות נוזליות, טבליות ונרות. נובימול משמש לטיפול בחום, כאבים ודלקות, ולעתים קרובות נרשמים למצבים כמו דלקות אוזניים, כאב גרון וכאבי בקיעת שיניים.

באיזו תדירות אתה צריך לתת נובימול לתינוק שלך?

המינון המומלץ של נובימול לתינוקות וילדים משתנה בהתאם לגיל ומשקל הילד. בדרך כלל, המינון המומלץ לתינוקות וילדים הוא 10-15 מ"ג לק"ג משקל גוף, הנלקח כל 6-8 שעות. חשוב לעקוב אחר ההוראות שעל האריזה ולהתייעץ עם הרופא או הרוקח לפני מתן נובימול לתינוקך.

שיקולי בטיחות בעת מתן נובימול לתינוקך

נובימול בטוח בדרך כלל לתינוקות וילדים, אך יש לזכור כמה שיקולי בטיחות. חשוב לעולם לא לתת נובימול לילד מתחת לגיל 6 חודשים, ולהתייעץ תמיד עם הרופא או הרוקח לפני מתן נובימול לילד מתחת לגיל שנתיים. כמו כן, חשוב לעולם לא לחרוג מהמינון המומלץ, מכיוון שהדבר עלול להוביל לתופעות לוואי חמורות.

תופעות לוואי של נובימול

נובימול בדרך כלל נסבל היטב, אך ישנן כמה תופעות לוואי שעלולות להתרחש. תופעות הלוואי השכיחות כוללות בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי בטן. אם ילדך חווה אחת מתופעות הלוואי הללו, חשוב לפנות לרופא או לרוקח.

מתי לפנות לטיפול רפואי

חשוב לפנות לטיפול רפואי אם ילדך חווה אחד מהתסמינים הבאים בעת נטילת נובימול: פריחה, גירוד, קשיי נשימה, נפיחות בפנים, בשפתיים, בלשון או בגרון, או כל סימן אחר לתגובה אלרגית. חשוב גם לפנות לטיפול רפואי אם ילדך חווה סימנים כלשהם של מנת יתר, כגון בלבול, נמנום או התקפים.

סיכום

נובימול היא תרופה המשמשת לטיפול במגוון מצבים אצל תינוקות וילדים. חשוב לעקוב אחר ההוראות שעל האריזה ולהתייעץ עם הרופא או הרוקח לפני מתן נובימול לתינוקך. חשוב גם להיות מודעים לתופעות הלוואי האפשריות ולפנות לטיפול רפואי אם ילדכם חווה אחד מהתסמינים המפורטים לעיל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן